Par mums


Mēs priecājamies Jūs redzēt mūsu mājaslapā! Jūs esat izdarījuši pareizo izvēli!

Alida Turs T.A. – ir viens no pirmajiem tūrisma operatoriem Latvijā. 2016.gadā mēs svinam jau 20 gadu jubileju!

    Šo gadu garumā ir izstrādāti vairāki maršruti, nosūtīti daudzi veiksmīgi čarteru reisi, apgūtas daudzas valstis, un, pats vērtīgākais, izveidotas ilggadējas draudzīgas attiecības ar daudziem klientiem, mūs iesaka draugiem!

Kopš 1997.gada mēs esam KALNU SLĒPOŠANAS ATPŪTAS TŪRISMA OPERATORS. Mēs bijām pirmie Latvija, kas nosūtīja čartera reisus uz kalnu slēpošanu no Rīgas, tad tā bija Andora. Pašlaik mūsu kalnu slēpošanas ceļojumu spektrs ir plašākais Latvijā. Tā ir Francija, Andora, Itālija, Austrija, sezonas jaunums – Gruzija, Somija u.c. Svarīgākais ir tas, ka mēs par slēpēm zinām visu! Pie mums informāciju par slēpošanas kūrortiem un šīs atpūtas īpatnībām Jūs uzzināsiet no pirmajām rokām. Mēs vizināmies arī paši un profesionāli Jums ieteiksim kūrorta un viesnīcas izvēli. Ļoti liela darba pieredze ar apartamentiem. Slēpes tā ir kaislība un mīlestība no pirmā acu uzmetiena!

Mēs ar prieku padalīsimies ar Jums ar savu pieredzi un zināšanām. Un cenas pie mums ir VISDRAUDZĪGĀKĀS.

Mēs piedāvājam arī pilnu tūrisma pakalpojumu spektru:

- Avioceļojumi visos čārteru reisos,

- Atpūta eksotiskās valstīs,

- Autobusu ekskursiju tūres,

- Kruīzi,

- Izstrādājam maršrutus pēc individuālā pasūtījuma praktiski uz jebkuru pasaules vietu.

- Pie mums Jūs varat pasūtīt aviobiļetes, viesnīcu, auto, apdrošināšanu, transfēri un saņemt sīku konsultāciju par ceļojumu.

- Lieliska dāvana tuviniekiem – dāvanu karte no mums uz jebkuru summu.

Ar mums - drošāk!

Kūrorta piemeklēšana obligāti tiks veikta, ņemot vērā visas Jūsu gaidas no labas atpūtas. 

Ietaupiet savu laiku un nervus, uzticiet mums savas atpūtas organizēšanu!

Daži jautās, kāpēc nepieciešama aģentūra? Mūsdienās taču ir tikt daudz pieejamas informācijas internetā! Taču ticiet mūsu bagātajai pieredzei, viss nav tik viennozīmīgi.

Lai atbildētu uz jautājumiem par pludmali, kūrorta struktūru, viesnīcas servisu, tā atrašanās vietu, skatu no loga, apskates vietām, viesnīca jāredz! To mēs arī darām ikgadējās infotūrēs dažādās valstīs. Kā arī uzmanīgi klausāmies un lasām atsauksmes par braucieniem.  

Lai atbildētu uz jautājumu, kur ir izdevīgāk nomāt mašīnu, kur ir ērtākā reisu savienošanu, lai paskatītos, kur var aiziet, uz kurieni labāk doties ar bērniem, uz kurieni ar kompāniju, kur būs klusāks, kur otrādi valda notikumu un nakts dzīves virpulis, informācijas meklējumos nāksies pavadīt ne vienu vien stundu un dienu.  

Uzzināt par vīzu režīmu niansēm, braucienam nepieciešamajiem dokumentiem, apdrošināšanas gadījumiem un to atlīdzināšanu visvienkāršāk ir vienā vietā. Reisa kavēšanas vai, nedod Dievs, tā atcelšanas gadījumā, kur griezties pēc padoma? Kur vērsties, ja gaidas no viesnīcas neattaisnojas, vai esat izmitināti ne tā, kā gribētos? Tādos gadījumos atbalsts vienmēr ir svarīgs.

Mūsu darbinieki ir pieredzējuši profesionāļi.

viņu vidū nav vienaldzīgu cilvēku. Jūs vienmēr varēsiet uz viņiem paļauties un saņemt maksimāli patiesu informāciju un palīdzību ārštata situācijās. Jūs pasargāsies sevi no nepatīkamiem pārsteigumiem – ārzemēs Jums būs uzticams palīgs.

MĒS SOLĀM TIKAI TO, KO VARAM IZPILDĪT, UN IZPILDĀM VISU, KO ESAM SOLĪJUŠI.

Mums tas ir tiešām svarīgi, kā arī Jūsu lieliskais ceļojums! Protams ir dažādas situācijas, kuras diemžēl no mums nav atkarīgas.Mēs nevaram viesnīcas vadības vietā izlemt, kādu numuru Jums iedos un kurā tas būs stāvā.Mēs nevaram ietekmēt aviokompāniju, ja notiek reisa kavējumi vai nepatīkami atgadījumi ar bagāžu. Protams, mēdz būt nepilnības arī dažu gidu vai operatoru darbā, kuru programmas mēs arī piedāvājam. Taču esiet pārliecināti, ka mēs izdarīsim visu, kas ir no mums atkarīgs, lai Jums palīdzētu. Piezvanīsim, atgādināsim, nosūtīsim pretenziju, uzzināsim variantus, panāksim pārcelšanu uz citu numuru, ja tas būs iespējams. Un Jūs zināsiet, ka Jums ir draugs. 

Ar mums ir ērtāk! 

Mēs piedāvāsim VISAS sezonas čārtera programmas vai izstrādāsim individuālo paketi jebkurai gaumei. Jums nevajag zvanīt uz dažādiem birojiem, pie mums Jūs uzzināsiet visu informāciju par visiem maršrutiem, datumiem, cenām, visām Rīgas operatoru atlaidēm un ne tikai.

Ar mums izdevīgāk!

Alida Turs T.A. darba pamatprincips: Labākā kvalitāte par labāko cenu!

Neatkarīgi no tā, kāds maršruts tiks izvēlēts, Jūs garantēti saņemsiet sīki pārdomātu un labi organizētu atpūtas programmu par saprātīgu cenu. Grupām cenas būs īpašas.

Mēs strādājam ar vācu kolēģiem, ar kuriem var aizlidot uz vistālākajām valstīm – Taizemi, Kubu, Dominikānu, Meksiku, Filipīnām, Seišelu salām, Indonēziju, Malaiziju ar ļoti izdevīgām cenām. Populārā vietne Booking.com ne vienmēr ir lētākais variants, mēs zinām, kur un kā jāmeklē un jāsalīdzina cenas.

Mēs aicinām Jūs visus doties jaunā ceļojumā! Lai Jūsu dienas ir piepildītas ar spilgtiem un prieka pilniem iespaidiem. Mēs par to visu parūpēsimies. 

Parakstieties uz mūsu mājas lapu Facebook un citos sociālajos tīklos, ja vēlaties saņemt jaunumus, labu cenu piedāvājumus un speciālos piedāvājumus, būsim draugi!

 Alida Turs T.A.kolektīvs